O nas

 

 

BIURO PODRÓŻY BTS, CENTRUM OFERT LAST MINUTE

powstało dla Was, Kochani

 

Nasze biuro to WAKACYJNE CENTRUM PROMOCJI. Mamy first minute i last minute... Zawsze wyszukamy dla Was jakąś perełkę w atrakcyjnej cenie i standardzie.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, jako BTS jesteśmy z Wami od 2005 roku.

 

Wychodząc dzisiejszym oczekiwaniom na przeciw udostępniamy także możliwość zakupu wakacji przez Internet. Dzięki najlepszym partnerom jest to bezpieczna i wygodna usługa umożliwiająca oszczędność Waszego cennego czasu. System jest prosty i intuicyjny, służymy jednak ewentualną pomocą przy zakładaniu rezerwacji czy przy realizacji płatności za pomocą dotpay.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości przy doborze oferty prosimy o kontakt. Osobiście dużo podróżujemy, sprawdzamy nowe miejsca i obiekty aby móc zapewnić naszym Klientom najlepszy wybór. Rekrutujemy tylko najlepszych specjalistów zapewniając tym samym profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

 

Reprezentujemy wyłącznie solidne i znaczące biura podróży. Dokonujemy starannej selekcji aby oszczędzić sobie i Wam zbędnych, nieprzyjemnych "atrakcji".

 

Stawiamy na jakość i zaufanie.

 

Planujących wakacje tradycjonalistów serdecznie zapraszamy do naszego biura na ul. Floriańską 38 w Krakowie (często siedzimy też po godzinach).

 

 

Nasza praca to pasja, którą chętnie się podzielimy.

Zapraszamy